Je bent nu hier » Home » Vrouw » Vrouw Algemeen » Hard//hoofd abonnement

Hard//hoofd abonnement

Abonnementen van Hard//hoofd abonnement

Sluit je liever een abonnement af, zodat je nooit meer een editie hoeft te missen? Maak een keuze uit onderstaande opties en geniet van alle extra voordelen die jij als abonnee allemaal hebt!
  • Profiteer van mooie kortingen ten opzichte van de winkelprijs
  • Ontvang elke editie, nog voordat deze in de winkels ligt
  • Gratis verzending

LooptijdPremieVoordeelPrijs
Looptijd: 2 nummersPremie: Voordeel: 0%Prijs:  3,00 (per maand)
Looptijd: 3 nummersPremie: Voordeel: 0%Prijs:  9,00 (per maand)
* Proef- en cadeauabonnementen lopen automatisch af, tenzij anders vermeld in de aanbieding. Alle overige abonnementen gelden tot wederopzegging. Alle aanbiedingen gelden zolang ze op deze pagina vermeld staan. Voor aanbiedingen met een welkomstgeschenk geldt zolang de voorraad strekt. Ziet u een eerdere aanbieding niet meer op deze pagina staan, dan is deze helaas niet meer geldig.

Over dit magazine:

In Hard//hoofd magazine presenteren talentvolle nieuwe schrijvers, denkers en kunstenaars nieuw werk. Schrijf je nu in als trouwe lezer voor slechts €3,00 per maand en ontvang in september je eerste literaire magazine. Zo help je ons om een podium te geven aan aanstormend talent. Al meer dan 2.200 abonnees sloten zich aan!In Hard//hoofd op papier krijgen talentvolle schrijvers, denkers en kunstenaars via een open oproep een podium om nieuw werk te presenteren, vertrekkend vanuit een thema dat gekozen wordt door onze redactie. Aan het 120 pagina’s tellende tijdschrift werken meer dan 60 talentvolle schrijvers en beeldmakers mee, en ook tientallen redacteuren achter de schermen. Elke pagina is uniek vormgegeven door Suzanne Hertogs en op zichzelf een symbiotisch kunstwerk van tekst en beeld. Het magazine is volledig vrij van advertenties.

Veelgestelde vragen

Afgesloten abonnementen gelden tot wederopzegging. Dit houdt in dat abonnementen na afloop van de looptijd automatisch worden omgezet in een nieuwe abonnementsperiode.

Cadeau- en proefabonnementen stoppen aan het einde van de looptijd automatisch.

Het abonnement zal starten met de eerstvolgende editie die wordt uitgebracht. Het kan dus even duren voordat u de eerste uitgave van uw abonnement thuis ontvangt.

Via de website aangeboden kortingen zijn enkel geldig voor abonnementen die via deze website worden afgesloten. Na de looptijd van het afgesloten abonnement zal het abonnement verlengd worden met het reguliere tarief.

Gedurende de afgesproken duur van een abonnement, kan het abonnement niet worden beëindigd. Na deze eerste abonnementsperiode kan het abonnement worden opgezegd met inachtneming van de opzegtermijn, zoals deze wettelijk is vastgelegd in de Wet van Dam.