Ronda V. (V, 1972)
17 mei 2012
Gemiddelde waardering: 7,6 | Keren gelezen: Regelmatig
Inhoud: 8 | Vormgeving: 7 | Prijs/Kwaliteit: 8 | Artikel/advertentie: 7 | Frequentie: 8
Vele patronen komen er elke keer weer aan bod, zeker leuk als je nieuwe dingen wilt proberen elke keer. Gelukkig komt de Filati ook niet heel vaak uit, dan zou ik het niet bij kunnen houden.
Anke (V, 1978)
11 mei 2012
Gemiddelde waardering: 7,6 | Keren gelezen: Regelmatig
Inhoud: 8 | Vormgeving: 7 | Prijs/Kwaliteit: 7 | Artikel/advertentie: 8 | Frequentie: 8
de Filati staat altijd vol met allemaal leuke en aparte dingen. Eens wat anders dan wat je altijd in de winkel ziet liggen! Helaas heeft de Filati niet veel dingen voor de beginnende breifan, maar de gevorderden kunnen uren zoet zijn met de Filati
Stacy (V, 1983)
07 mei 2012
Gemiddelde waardering: 8,0 | Keren gelezen: Regelmatig
Inhoud: 9 | Vormgeving: 8 | Prijs/Kwaliteit: 7 | Artikel/advertentie: 8 | Frequentie: 8
Filati is een leuk blad, vooral als je van wat exclusievere dingen houdt. Sommige dingen kosten wel erg veel tijd waardoor ik niet altijd alles kan maken wat ik wil, maar dat is natuurlijk ook maar een luxe-probleem ;-)
Kayleigh H. (V, 1962)
13 april 2012
Gemiddelde waardering: 6,6 | Keren gelezen: Soms
Inhoud: 7 | Vormgeving: 7 | Prijs/Kwaliteit: 6 | Artikel/advertentie: 6 | Frequentie: 7
Leuk blad, maar soms iets te veel exclusieve dingen in, die moeilijk in de praktijk uit te voeren zijn. Dat is jammer, verder wel handige tips in de Filati.
Susan (V, 1973)
16 maart 2012
Gemiddelde waardering: 7,2 | Keren gelezen: Soms
Inhoud: 8 | Vormgeving: 7 | Prijs/Kwaliteit: 7 | Artikel/advertentie: 7 | Frequentie: 7
Soms koop ik de Filati. Ik haal er leuke ideeën uit om te maken. Niet alleen leuke kleding, maar ook bijv. tassen en kussens. Leuk om proberen te maken en als cadeau te geven. Hij komt eens in de 2 maanden uit, maar heb soms dan nog niet eens alles gemaakt wat ik wilde maken. Verder mooi blad.