M'loes (V, 1989)
18 mei 2012
Gemiddelde waardering: 7,4 | Keren gelezen: Soms
Inhoud: 8 | Vormgeving: 7 | Prijs/Kwaliteit: 8 | Artikel/advertentie: 7 | Frequentie: 7
ik vind het altijd zo leuk om dingen te lezen over de omgeving en de leuke dingen die hier te doen zijn. days magazine verrast me elke keer weer en heeft al voor vele leuke momenten gezorgd! ook blijf je direct op de hoogte van alles wat er gebeurd in de omgeving en daarin is days echt uniek volgensmij. ik heb nog geen abonnement op days maar ik denk dat dat niet lang meer duurt
meike (V, 1953)
23 februari 2011
Gemiddelde waardering: 7,6 | Keren gelezen: Regelmatig
Inhoud: 8 | Vormgeving: 7 | Prijs/Kwaliteit: 7 | Artikel/advertentie: 8 | Frequentie: 8
Een magazine met altijd weer verrassende inhoud. De mode-artikelen en reisverhalen lees ik altijd als eerste.
Helga (V, 1967)
21 februari 2011
Gemiddelde waardering: 7,6 | Keren gelezen: Regelmatig
Inhoud: 8 | Vormgeving: 8 | Prijs/Kwaliteit: 7 | Artikel/advertentie: 7 | Frequentie: 8
Als ik het blad weer bij mijn restaurant zie liggen waar ik maandelijks eet neem ik het altijd mee naar huis en verheug me op een ontspannen uurtje leesgenot.
Fer (M, 1951)
18 december 2010
Gemiddelde waardering: 7,6 | Keren gelezen: Regelmatig
Inhoud: 8 | Vormgeving: 8 | Prijs/Kwaliteit: 7 | Artikel/advertentie: 8 | Frequentie: 7
Ik lees het blad altijd met veel plezier vanwege de boeiende onderwerpen. Vooral ook omdat het over zaken gaat die hier in de buurt spelen. Leuk en vlot geschreven in een ontspannen stijl.